ريز بيني در تار و پود زندگي مانند كوچه هاي بن بست است تارهاي زندگي مهمتر و پر رنگترند ومسيرشان هميشه صاف و يكدست.  

و مهمتر اينكه جنس آدمها همه يكي نيست گاهي مثل نمد زبر و سخت و گاهي مخملي و انعطاف پذيرند

بعضي وقتا رها كردن و بيخيال شدن مثل پاره کردن زنجیرهایی هست که دست و پایمان را بسته تا فراتر از زیباییهای ظاهری را نتوانیم ببينيم 

و گاهی گذشتن از چیزها یا کسانی که آزرده خاطرمان میکنند باعثِ شايد يك دم و بازدمِ بيشتر در زندگي ميشود و هيچ چيز ارزشش بالاتر از یک نفس راحت كشيدن نيست يك نفس عميق كه حس فارغ بودن از " افکار بیگانه " به انسان دست ميدهد

مقصر تمام ناآرامیهای زندگیمان خود ماییم 

گاهی از هیچکس هیچ چیز نخواستن را هوای سبکتری را نفس میکشیم 

و گاهی دغدغه اینکه حس پنجنگانه کدام موجود زنده ای در اطرافمان به سمت ما معطوف شده، ما را از پله های ترقی به پایین پرت میکند

وقتی می شود از بزرگراههای صاف و یکدست با زمانی کوتاه به مقصد رسید چرا باید خیابانهایی را طی کنیم که بارها باید برای چراغهای قرمزش بایستیم؟

#نگاردزكي زاده

22/11/2020

سکوت آینه زندگي ,گاهی ,نيست ,مهمتر ,ريز ,صاف ,صاف و ,ريز بيني ,و گاهی ,و پود ,پود زندگيمنبع

بیخانمان سقفی دارد به بزرگی آسمان آسمانی که هیچ معماری طرح و رنگش را تا کنون نساخت

دیشب انگار تمام شب

سلام مهربان من

شايد هرشب بخاطر من ميآيي

امیدوار بود به پروانه های آبی که با پروازشان رنگ آسمان را برایش بسازند

به دنبال آسمان نگرد گاهي آسمان همين نزديكيهاست

منِ بیدل از هر چه بگی میترسم

مشخصات

آخرین جستجو ها

خرید و فروش انواع ترازوی دیجی خرید سمعک نامرئی | سمعک نامرئی|سمعک دیجیتال وسایل خانگی خرید پارکت ارزان قیمت بروز باشی تولید کننده فیلم پی وی سی خشک ایرانیان تمامی من خرید اینترنتی پسته learnsky فروش انواع کفی تخت